Realizacje

Nasze inwestycje

Apartamenty w Serocku

Inwestycja APARTAMENTY NAD ZALEWEM mieści się Serocku, tuż nad samym akwenem wodnym.

Oferujemy na sprzedaż ponad 60 apartamentów, część z nich z widokiem na zalew. Kameralna inwestycja położona jest w Serocku, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej.

Od centrum Warszawy dzieli Nas tylko 35 km. W odległości 150 m znajduje się plaża piaskowa oraz Marina z możliwością wypożyczania sprzętu wodnego.

Dzięki korzystnemu ulokowaniu miejsce to zapewnia ciszę, jak i możliwość korzystania z pobliskich atrakcji. Budynek leży na dużej działce, na której znajduje się ponad 1 ha lasu oraz inne tereny zielone.

Adres

Wyzwolenia 63, Serock

Powierzchnia użytk. / działki

3 643,31 m2 / 30 525 m2

Stanowice

10 domów dwukondygnacyjnych o pow. całkowitej 136 m2, pow. użytkowa wynosi 95,50 m2. Każdy dom posiada 90 m2 ogrodu, 71 m2 tarasu i balkonu oraz 17 m2 garażu. Na parterze salon z kuchnią, schody na poddasze, wc i pomieszczenie gospodarcze, garaż. Na poddaszu 3 sypialnie i łazienka, duży taras.

Media: instalacje energetyczne, wodno-kanalizacyjna, gazowa, ogrzewanie podłogowe zasilane z pieca gazowego dwufunkcyjnego, każdy budynek posiada przyłącze internetowe – światłowodowe.

Dom oddawany jest w stanie deweloperskim: ocieplony, pokrycie dachu – dachówka betonowa, okna PCV, drzwi wejściowe stalowe, posadzki betonowe, instalacja centralnego ogrzewania wraz z piecem gazowym, podłączenia instalacji zimnej i ciepłej wody, elektrycznej, gazowej, wentylacyjnej, instalacja domofonowa.

Adres

Olszańska 3, Stanowice, gmina Strzegom

Powierzchnia budynku

136 m2

Liczba budynków

10 domów

Kamienica w Kielcach

Kamienica znajduje się w centrum Kielc. Wybudowana w 1920 r. i od lat 30-tych ubiegłego stulecia jest cały czas w rękach jednej rodziny. Usytuowana u zbiegu ulic Wesołej i Mickiewicza i umiejscowiona na działce o pow. 1470 m2.

Budynek trzykondygnacyjny z lokalami mieszkalnymi oraz komercyjnymi. Dodatkowo poddasze do zaadoptowania. Jest to nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.

Po zrealizowaniu remontu na powierzchni 1250 m2 budynku wygospodarujemy ponad 30 mieszkań, które następnie zostaną sprzedane po cenie rynkowej.

Kamienica jest w dobrym stanie technicznym. Na parterze znajdują się lokale usługowe, a na tyłach budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Adres

Adama Mickiewicza 12, Kielce

Powierzchnia działki / budynku

1470 m2 / 1200 m2

Liczba lokali

24 mieszkania

Apartamenty w Hiszpanii

La Manga Club jest ekskluzywnym resortem sportowo – wypoczynkowym, zarządzanym przez Hyatt, zlokalizowanym w otoczeniu naturalnych parków i pięknych plaż, czekających na nieśpieszny i aktywny wypoczynek z przepiękną pogodą przez cały rok.

Obejmujący 560 hektarów powierzchni ośrodek oferuje ekskluzywne zakwaterowanie, profesjonalne obiekty sportowe najwyższej klasy, wyśmienitą kuchnię. To idealne warunki dla osób poszukujących wyjątkowego spokoju, bezpieczeństwa i prywatności.

Adres

Las Lomas Murcia, La Manga Club

Powierzchnia ośrodka

560 ha

Dom spokojnej starości w Sulejówku

Nasz projekt o nazwie SULEJÓWEK jest to Dom Spokojnej Starości. Zauważyliśmy coraz większą tendencję i przekonanie ludzi do tego typu instytucji. Społeczeństwo się starzeje, a szybkie tempo życia i coraz większa emigracja ludności sprawia, że rodziny nie mają możliwości czasowych i logistycznych, żeby zajmować się swoimi seniorami. W związku z tym, wyszliśmy naprzeciw społeczeństwu zaspokajając tę potrzebę.

Stworzyliśmy miejsce do życia dla osób starszych, gdzie rodzina uiszcza comiesięczną opłatę za opiekę nad tą osobą. Dzięki temu osiągamy comiesięczny przychód z wynajmu powierzchni budynku. Dom jest bardzo dobrze zlokalizowany – zaledwie 5 min od kolejki SKM. Bliskość terenów zielonych. Położony jest w dzielnicy domów wielorodzinnych.

Adres

3 Maja 7, Sulejówek

Powierzchnia działki / budynku

700 m2 / 500 m2

Liczba pomieszczeń

21 pokoi

Żywokostowa

Budynek mieszkalny, dwukondygnacyjny, sześciolokalowy z garażem z 2003 r. zlokalizowany na warszawskim Wawrze, przy ul. Żywokostowa 14.

Czas trwania inwestycji 4 m-c. (30.04.2020-30.08.2020)

Zakup 1 760 000 zł
Koszty 250 000 zł
Sprzedaż 2 827 000 zł

Adres

Powierzchnia użytk. / działki

498,91 m2 / 1 190 m2

Liczba lokali

6 lokali

Jesteś inwestorem?
Masz ciekawą inwestycję?