+48 576 978 355 biuro@connectandinvest.pl
O nas
Jesteśmy firmą która od 2009 roku zajmuje się nieruchomościami. Wspólnie z inwestorami z sukcesami realizujemy inwestycje w nieruchomości.
Jeżeli chcesz zacząć inwestować – przyłącz się do nas i buduj wspólnie z nami majątek. Razem możemy podnieść wartość Twojej nieruchomości lub nadać jej nowe życie.
Prowadzimy inwestorów i uczymy ich zarabiać coraz większe pieniądze.

01. StrTEGIA

WGS jedna z najlepszych strategi inwestowania w nieruchomości.
W Grupie Siła – wspólnie możemy więcej. Jeden inwestor wkłada 250,000zł, drugi inwestor wkłada 150,000zł. Razem możemy zrobić wspólnie inwestycję za 400,000zł. 

02. ProfeSJONALIZM

Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie. Uczyliśmy się na własnych błędach – dzięki czemu profesjonalnie i rzetelnie analizujemy nieruchomości.

03. ZAUFANIE

Zaufało nam już kilkunastu inwestorów, którzy pomnażają swoje pieniądze. Jako grupa inwestycyjna mamy więcej możliwości inwestycji. 

WARTOŚCI

01. PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE

Poszukujemy różnych szans rozwijania się, a podążając za nimi tworzymy dobro dla naszych Klientów i nas samych.

02. OPTYMIZM I OTWARTOŚĆ NA ZMIANY

Z ciekawością przypatrujemy się i przyjmujemy zmienną naturę współczesnego świata dostrzegając w niej źródło nowych możliwości.

03. ODPOWIEDZIALNOŚĆ I SZACUNEK

Jesteśmy odpowiedzialni w naszych działaniach, szanujemy naszych partnerów oraz siebie nawzajem, wierząc, iż w ten sposób budujemy wartość firmy.

nasze sukcesy

Liczby nie kłamią

Od 10 lat na rynku nieruchomości.
8 wspólnych inwestycji.

%

Średni zwrot z inwestycji

%

Rekordowy zwrot z inwestycji

konsultanci

Zespół profesjonalistów

TOMASZ STAWIARZ

Specjalista ds. Inwestycji w Nieruchomości

Dyrektor ds. Planowania i Przygotowania Inwestycji w firmy Doctor Q BUD. Absolwent Wydziału Zarządzania, kierunku Gospodarka Nieruchomościami na Krakowskiej  Akademii w Krakowie. Pierwszą Firmę zajmującej się nieruchomościami założył w roku 2009. Założył też i prowadził wiele firm związanych zarówno z branżą wellness, doradczą jak i budowlaną. Tomasz Stawiarz specjalizuje się w analizie nieruchomości pod względem ekonomicznym. Przygotowuje inwestycje oraz prowadzi rozmowy z inwestorami finansowymi. Prowadzi też specjalistyczne szkolenia. Tomasz Stawiarz ma 31 lat i prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Jego pasją są oraz wyprawy górskie oraz biegi z przeszkodami. Szczególnie w tej ostatniej dziedzinie odnosi wiele sukcesów.