+48 576 978 355 biuro@connectandinvest.pl

ZESPÓŁ

Nasz zespół

Tomasz Stawiarz

CEO & Co-owner

Absolwent Wydziału Zarządzania na kierunku Gospodarka Nieruchomościami na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Przez ponad 10 lat prowadził biuro nieruchomości, zarządzał mieszkaniami wynajmowanymi na pokoje, budował domy.

Obecnie specjalizuje się w analizie nieruchomości pod względem ekonomicznym. Przygotowuje inwestycje oraz prowadzi rozmowy z inwestorami finansowymi. Przygotowuje też dokumentację działek, podnosząc w ten sposób ich wartość, a następnie sprzedaję z zyskiem jako gotowiec np. dla deweloperów.

Jestem założycielem jedynej w swoim rodzaju Akademii Deweloperów, dzięki której każdy biorący w niej udział otrzymuje wszystkie niezbędne wskazówki jak krok po kroku zacząć swój pierwszy projekt deweloperski.

Szymon Skrzypiec

COO & Co-owner

Absolwent Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Szkoły Biznesu ASBIRO oraz Akademii Deweloperów. Pracował nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce, opiekując się ponad 500 startupami w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości początkowo jako Growth Manager, a następnie jako Partner Zarządzający. Jako prelegent występował na wielu wykładach akademickich, szkoleniach i konferencjach o tematyce nieruchomościowej i biznesowej. Z pasji do startupów obecnie rozwija firmę działającą w branży nowoczesnych technologii oraz automatyki przemysłowej.

Od kilku lat intensywnie działa na rynku Nieruchomości, skupiając się na obrocie mieszkaniami, budynkami wielorodzinnymi oraz inwestycjach deweloperskich. Specjalizuje się w budowaniu działów sprzedaży, aspektach prawnych Nieruchomości oraz analizach finansowych.

Grzegorz Zaręba

Prezes Zarządu

Przedsiębiorca, inwestor specjalizujący się w nieruchomościach, deweloper.

Przez ostatnie 10 lat współpracował z takimi firmami jak Skanska, Budimex, Strabag czy Ghelamco. Uczestniczył w wielu inwestycjach deweloperskich, m.in. Warsaw Spire.

Na co dzień zajmuje się analizą rynku, analizą ryzyka oraz prognozowaniem zysków z inwestycji.

Agnieszka Sobańska

Dyrektor Zarządzający

Menedżer z ponad 20 letnim doświadczeniem w kompleksowym zarządzaniu Hotelem i SPA, a od kilku lat z pasji realizuje się w branży nieruchomości. Przez wiele lat specjalizowała się w organizacji kongresów, szkoleń, zjazdów w sektorze medycznym. Posiada bogate doświadczenie w sprzedaży usług B2B. Relacje buduje w okół dialogu, uwielbia współpracować i tworzyć wspólne cele, a przy tym chętnie dzieli się wiedzą. Od kilkunastu lat pasjonuje się i zgłębia wiedzę dotyczącą psychologii. Szukając swojego celu życia, drogi do spełnienia zawodowego odnalazła nową drogę w branży nieruchomości. Od kilku lat jest to jej pasja. Nieruchomości nie ograniczają człowieka, dają wiele możliwości i rozwiązań, ciągłego rozwoju, poznania ciekawych ludzi .

Aktualnie flipuje, buduje inwestycje pod Warszawą domów na sprzedaż, a także jest Dyrektorem Zarządzającym w Connect & Invest Sp. z o.o. – u boku ludzi którzy dzielą się wiedzą, a praca jest ich pasją. Prywatnie miłośniczka książek, medytacji i słońca. Bezcenne co osiągnęła i posiada – mąż i dwójka wspaniałych dzieci.

Kinga Biedrzycka

Grafik, Specjalistka ds. Marketingu

Graficzka z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Procesy druku zna od podstaw. Dodatkowo specjalistka do spraw marketingu, copywriterka i korektorka tekstów w jednym. W czasie pandemii zakochała się w projektowaniu stron www i postanowiła dalej rozwijać się w tym kierunku.

Po godzinach sędzina wioślarska oraz miłośniczka polskiego rocka i twórczości Jacka Kaczmarskiego.

Regina Kolibska

Specjalistka ds. szkoleń i administracji

Absolwentka Stenotypii z korespondencją w językach obcych. Pracę zawodową rozpoczęła ponad 20 lat temu jako sekretarka w firmie Lift-Service S.A. W latach 2000-2005 pełniła rolę Asystentki Dyrektora Handlowego w firmie Viessmann Sp. z o.o., a od roku 2018 objęła stanowisko kierownika biura.

W zespole Connect & Invest zajmuje się sprawami administracyjnymi i organizacją szkoleń.

Po godzinach pasjonatka tańca towarzyskiego, języków obcych i psychologii. Obecnie studiuje Psychologię Biznesu i Coaching w Collegium Humanum.

Maria Stańska-Nowicka

Asystentka Zarządu

Absolwentka Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej (2003-2007) oraz mgr Sztuki kierunku Aktorstwo dramatyczne (2007-2011). W latach 2004-2007 pełniła funkcję asystentki projektanta instalacji sanitarnych. Od 2019 r. pracuje w Unum TUiR S. A. jako osoba wykonująca czynności Agencyjne.

Od 2020 r. dołączyła do zespołu Connect&Invest Sp. z o.o. gdzie zajmuje się dokumentacją, kontaktem z urzędami oraz klientami, dokumentami do rozliczeń oraz szeroko rozumianą organizacją biura.

Miłośniczka jazdy konnej, biegania, filmu i teatru, poza godzinami pracy spełnia się aktorsko na planach produkcji mniejszych i większych.

Zofia Śliwińska

Architekt Wnętrz, Specjalistka ds. marketingu

Absolwentka Architektury Wnętrz w Warszawie. Połowę życia wychowywała się w Norwegii. Uwielbia siatkówkę, w którą grała zawodowo przez kilka lat. Zamierza dalej rozwijać się w kierunku architektury wnętrz oraz grafice.

W wolnym czasie maluje, gra w piłkę nożną, koszykówkę oraz chodzi na kickboxing i siłownię.

Jesteś inwestorem?
Masz ciekawą inwestycję?